Bizi Sosyal Medyada Paylasin!  

Kurumsal

Alabaş İnşaat Peyzaj Turizm Taşımacılık Tem. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımız ile Peyzaj, Toprak İşleri, Suni Çimlendirme Ve Tohum Çimlendirme , Süs Bitkileri, Süs Çiçekleri, Meyve Ve Süs Ağaçları, Bakım Ve Yenileme, Betonarme Yapılar, Kilit Parke Taşları, Bordör Taşları, Renkli Ve Oymalı Süs Taşları, Süs Havuzları, Yapay Şelale, Dekoratif Aydınlatma, Bahçe Ve Park Sulama Sistemleri, Yağmurlama Sulama, Damlama Sulama, Havuz Ve Şelale Tesisat İşleri, Ahşap Kent Mobilyaları, Oturma Bankları, Piknik Masaları, Kamelya, Kamelya, Oturma Bankları, Çöp Kovaları, Ahşap Çiçeklik Ve Çit, Ahşap Mini Köprü, Çocuk Oyun Grupları, Metal Polietilen Oyun Grupları, Ev Serisi Oyun Grupları, Gemi Serisi Oyun Grupları, Tropik Oyun Grupları, Uzay Serisi Oyun Grupları, Spor Aletleri, Spor Ekipmanları, Kauçuk Zemin Kaplama alanlarında proje ve uygulamaları hizmeti vermekteyiz.

Sektörel ve teknik gelişmeleri takip eden şirketimiz, ahşabın mümkün kıldığı esneklikle estetiğe uygun, ahşap dış mekan mobilyaları üretmeyi ve kurumsallığı ile sektöründe kaliteli hizmeti sunma öncülüğünü misyon edinmiştir.

 

Vizyonumuz ve İlkelerimiz

Dünyaya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir .

Dinamiktir; yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir; araştırma-geliştirmeye yatırım yapar; değişime direnç, bürokrasi ve teslimiyetçiliği reddeder.

Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır.

Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, bağnazlık ve tutuculuğun karşısındadır.

Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır.Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.

Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takımruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederk, üretimini ona göre yönlendirir. Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır. İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder

Müşterilerimiz için;

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

 

Çalışanlarımız için;

Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

 

İş ortaklarımız için

Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.