Bizi Sosyal Medyada Paylasin!  

DEKORATİF AYDINLATMA

Dış aydınlatma tasarımlarında esas olan, çevreye sağlanan aydınlık seviyesinden çok nesne üzerinde dekoratif ve dikkat çekici sonuçlar elde etmek olduğundan, kullanılan ürünlerin amaca yönelik uygun açılara ve renklere sahip olması önem kazanmaktadır. Aydınlatma sistemlerinin öne çıkan tasarımlarından biri olan ışıklı ürünler özellikle otel, mağaza, cafe, restaurant ve kültür merkezlerinin görselliği için ideal bir üründür. Işıklı ürünlerin sahip olduğu renk seçenekleri ile mekanlar geceleri benzersiz bir ışığa sahip oluyor.
Alabaş farkını yansıtan ışıklı ürünler, parçası olduğu mekanın kendini ifade etmesine yardımcı olarak ışığı yarattığı etkiyi özel bir deneyime dönüştürüyor. Dayanıklı ve kolay uygulanabilirliği sayesinde ışıklı ürünler, mimarlara ve aydınlatma tasarımcılarına yaratıcı fikirlerini gerçekleştirme imkanı vererek dış mekan ve iç mekan dekoratif aydınlatmasın da mimari tasarımların güzelliğini vurgulayan çözümler sunuyor.
Cephe aydınlatma
Ağaç ve bitki aydınlatmasında, renkli LED ürünlerin kullanılması sıklıkla rastlanan bir çözüm olarak kabul edilmiştir. Bitki yapısına göre kullanılacak ürünün doğru seçilmesi, doğru aydınlatmayı elde etmekde kritik önem taşımaktadır.