Bizi Sosyal Medyada Paylasin!  

AHŞAP ÇİÇEKLİK VE ÇİT

En güzel bahçe çiti modelleri, bahçe çiti çeşitleri, bahçe çiti örnekleri, bahçe çitleri İkamet ettiğiniz evinize ait bahçenizi, satın aldığınız meyve bahçelerinizin etrafını veya oturduğunuz sitenin çevresini belirlemek, yabani hayvanlardan korunmak ve evinize dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güvenlik gerekçesiyle kullanılan bahçe çitleri, çeşitli model, farklı tasarımda ve kullanacağınız alanlara uygun modellerde yaptırmak mümkündür. Bahçenizde zaman geçirmeyi seviyorsanız ve estetik olarak görünümüne önem veriyorsanız, sadece bahçeye bitki çiçek veya değişik bahçe dizaynı vermek yetmez. Bahçenizin kenarına yaptıracağınız bu çitler sayesinde hem bahçenizi ve kendinizi tehlikelerden korursunuz, hem de bahçenizin çok daha şık görünmesini sağlarsınız. Aşağıda en fazla tercih edebileceğinizi düşündüğümüz bahçe modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Evinizin sade ve şık görünmesini istiyorsanız ve yabani hayvanlardan yana da bir şikayetiniz yok ise ahşap ve küçük modelleri tercih etmelisiniz. Bu ahşap modeller, hem evinizi güzel ve şık gösterirsiniz hemde bahçe dizaynınıza uygun bir model seçerek bahçenizin tüm güzelliğini gözler önüne sermiş olursunuz.
İşyeri, fabrika veya sitenin etrafını güvenlik nedeni ile çit ile kapatacaksanız yapacağınız betonarme duvarın üzerine gelebilecek panel şeklinde bahçe çiti veya ferforjeden imal edilen bir çiti tercih edebilirsiniz. Meyve bahçeleri veya ekili alanlarınızı yabani hayvanlardan korumak amacı ile güneşten tozdan yağmurdan etkilenmeyen kafes telden üretilmiş ve direkler ile desteklenen çitler tercih edilmelidir.